Кошик
21 відгук
ООО "Будсвит 2015"

Шпаклівка фінішна

     

На сучасному будівельному ринку можна побачити величезний асортимент сухих будівельних сумішей. Але всі ми хочемо придбати якісний, екологічно чистий продукт за доступною ціною.

       KRUMIX - сухі будівельні суміші на гіпсовій основі - сучасні та якісні для професійного застосування.

KRUMIX - штукатурка і шпаклівки для вирівнювання поверхонь стін і стель ручним і машинним способом нанесення шпаклівки для приклеювання ГКЛ і заповнення швів у гіпсокартонних конструкціях.

Продукти з лінійки KRUMIX:

- пластичні; - зносостійкі;

- мають насичений білий колір; - складаються з мінералів натурального походження;

- не містять токсичних елементів і канцерогенних речовин;

- безпечні для застосування всередині приміщень і для навколишнього середовища.

 

Зачастую выполнение косметического и капитального ремонта не обходится без использования такого строительного материала, как шпаклевка. Финишная шпаклевка представляет собой смесь из гипсового вяжущего и специальных добавок. Используется для чистовой отделки стен и потолков, а также заделки швов. Наносится тонким слоем от 1 до 3мм. Финишная шпаклевка обязательно должна быть совместима со стартовым покрытием, в противном случае шпаклевочные слои могут отторгаться и расслаиваться. Очень важно не превышать слой нанесения, чтобы избежать растрескиваний и осыпаний.

     Поверхня перед нанесенням шпаклівки потрібно обов'язково прогрунтувати. Швидкого затвердіння фінішної шпаклівки сприяє її дрібна фракція. Детальний опис шпаклівки, її технічні характеристики більшість виробників вказують на упаковці і це значно полегшує завдання зробити правильний вибір звичайному споживачеві.