Кошик
21 відгук
ООО "Будсвит 2015"

Застосування гіпсокартонних систем в будівництві

Застосування гіпсокартонних систем в будівництві

    Гіпсокартонні системи займають одне з перших місць у переліку матеріалів, що використовуються в будівництві для ремонтних та оздоблювальних робіт. Листи з гіпсокартону досить легкі, володіють високою тепло - і шумоізоляцією, стануть прекрасною основою для подальшої обробки, будь то фарбування, обклеювання шпалерами, або оздоблення декоративною штукатуркою. Монтажні профілю, різні елементи кріплення і гіпсокартон являють собою конструкцію з допомогою якої з'явилася можливість відходити від стандартних рішень в обробці інтер'єру і втілювати оригінальні дизайнерські ідеї.

Гіпсокартонний лист складається з гіпсу та спеціального картонного покриття. Це хімічно нейтральний, нетоксичний і досить міцний будівельний матеріал. Використання ГКЛ дозволило мінімізувати «мокрі» процеси при обробці приміщень і зменшити час на проведення ремонтних робіт. Легкість в монтажі, практичність і прийнятна ціна зробили гіпсокартон дуже затребуваним при проведенні ремонтно-будівельних робіт.

Залежно від цільового призначення виділяють кілька основних видів гіпсокартонних листів. Звичайний гипсокартон (стіновий, стельовий) використовується для монтажу стін і стель у приміщеннях з нормальною вологістю. Вогнестійкий гіпсокартонний лист завдяки спеціальним добавкам здатний витримувати вплив відкритого полум'я до 20 хвилин. Вологостійкий гіпсокартон має зелений колір, призначений для обробки приміщень з підвищеною вологістю, в його склад входять силіконові гранули, гідрофобні та протигрибкові добавки. До складу гіпсоволокнистих листів додають целюлозу, збільшуючи таким чином міцність гіпсокартону.

     В интернет-магазине «budsvit2015.com.ua» Вы сможете заказать гипсовые строительные плиты BELGIPS белорусского производителя, для производства которых используются только экологически чистые материалы. Благодаря модернизированному оборудованию ОАО «БЕЛГИПС» выпускает высокотехнологичную продукцию высокого качества. Гипсокартон, произведен на этом предприятии имеет идеально гладкую поверхность и утонченную кромку, что делает процесс шпаклевания значительно проще, стыки практически незаметными.  Среди основных преимуществ гипсокартона Белгипс следует выделить:

· Оптимізація мікроклімату в приміщенні – гіпс вбирає в себе надлишкову вологу і віддає її, якщо в приміщенні занадто сухо;

· Екологічність – гіпсокартон складається з природного матеріалу (гіпсового каменю), тому він не має якого-небудь специфічного запаху і не викликає алергічну реакцію;

· Безпека – гіпсові плити відносяться до слабогорючим будівельних матеріалів;

· Зручність – мінімізація мокрих процесів;

· Тривалий термін експлуатації завдяки високоякісному гіпсу і спеціальним будівельним картону при правильному монтажі гіпсокартон прослужить довгі роки;

· Розширення дизайнерських можливостей – з допомогою гіпсокартонних листів стало можливим втілювати в життя найрізноманітніші архітектурні задуми.

Інші статті