Кошик
21 відгук
ООО "Будсвит 2015"

Застосування блоків з ніздрюватого бетону в будівництві

Застосування блоків з ніздрюватого бетону в будівництві

Будівництво не стоїть на місці, воно постійно розвивається і вдосконалюється. Завдяки новим технологіям на будівельному ринку з'явилися блоки з пористого бетону. Цей матеріал поєднує в собі кращі характеристики дерева, цегли, бетону і користується величезним попитом при зведенні різного роду будівель та споруд.

Структура ніздрюватого бетону являє собою бетон, всередині якого рівномірно розташовані пори, заповнені газом або повітрям. Залежно від способу утворення осередків виділяють газобетон, пінобетон і пеногазобетон.

До складу газобетону входить цемент, пісок, вода, вапно і гіпсовий камінь. Пористість матеріалу надає алюмінієва пудра, яка запускає хімічну реакцію з активним газоутворенням (саме під впливом газу утворюються пори, звідси і пішла назва – газобетон). Сирі масиви з пористого бетону після набору початкової міцності нарізаються на спеціальній різальної установки, таким чином, виходять блоки. Для виробництва газобетонних блоків використовуються спеціальні автоклави, де ніздрюватий бетон піддається впливу високої температури під великим тиском, в результаті матеріал набирає 100% міцність. Основними перевагами газобетону є паропроникність (здатність регулювати мікроклімат в приміщенні) і висока міцність.

Пінобетон являє собою класичний бетонний склад з піску, цементу і води, до яких додається піна. Первісну міцність, розлитий по спеціальним формам пінобетон, набирає через 4 години. Потім блоки укладаються на піддони і відправляють на подальшу сушку тривалістю 2-3 тижні. Пінобетонні блоки мають закриті пори, які не пропускають воду і не дають їй вбиратися. Пінобетону властиві такі характеристики, як водо - і морозостійкість.

Для виробництва пеногазобетона використовуються піно - і газоутворюючі домішки. Пеногазобетонную суміш отримують шляхом перемішування розчинної частини з піною, а потім з алюмінієвої суспензією. Такий матеріал поєднує в собі властивості газо - і пінобетону.

Завдяки високим технічним характеристикам область застосування блоків з пористого бетону досить широка. Блоки використовуються для будівництва виробничих і малоповерхових будівель. Цей будівельний матеріал просто незамінний при зведенні стінових перегородок, викладання несучих і не несучих стін, виготовленні елементів будівельних конструкцій. Низька теплопровідність блоків дозволяє використовувати їх в якості утеплювача.

В інтернет-магазині «budsvit2015.com.ua» Ви зможете придбати високоякісні газобетонні блоки від білоруського виробника за доступною ціною. Блоки виробляються автоклавним методом на надійному автоматизованому обладнанні, яке відрізняється високою точністю. Вироби, вироблені на такому обладнанні, відрізняються ідеальною геометрією. Автоклавні блоки являють собою екологічно чистий матеріал з високою міцністю і хорошими фізико-технічними характеристиками.

Інші статті