Кошик
21 відгук
ООО "Будсвит 2015"

Застосування різних за призначенням клеїв для плитки

Застосування різних за призначенням клеїв для плитки

Сучасний будівельний ринок переповнений величезним асортиментом клеїв для плитки. Від правильного вибору клею залежить результат облицювання. Перед тим як придбати даний будівельний матеріал, потрібно чітко визначитися, яку саме плитку Ви будете клеїти, на яку поверхню і де будуть проводитися роботи.

У разі, коли роботи по облицюванню проводяться на вулиці, використовується плитковий клей для зовнішніх робіт. Матеріал повинен бути стійкий до температурних коливань, підвищеної вологості і дії ультрафіолету. Клей повинен володіти хорошою адгезією з поверхнею, щоб захистити плитку від механічних впливів. Для укладання плитки на балконах і лоджіях також використовуються волого - і морозостійкі клею.

Для внутрішньої обробки підійде будь-який клей, так як умови експлуатації більш щадні. Винятком тут буде ванна кімната, для такого приміщення необхідно використовувати вологостійкий матеріал. Для облицювання стіни знадобляться склади з підвищеною фіксацією. Щоб укласти плитку на підлогу, клей повинен бути більш еластичним.

Велике значення при правильному виборі клею має вигляд приклеюваної плитки і її розмір. Облицювання мозаїкою рекомендують проводити з використанням клейових складів, в основу яких входить білий цемент. Особливу увагу заслуговує плитка з керамограніта. Керамограніт – це дуже щільний матеріал з низьким водопоглинанням. Основною перевагою плитки з такого матеріалу є міцність, але з-за великої ваги і нездатності вбирати в себе клей, необхідно використовувати спеціальні посилені клейові склади.

Фіксуючі здатності клею безпосередньо залежать від геометричних розмірів плитки – чим більше вага плитки, тим більш посиленим повинен бути плитковий клей. Для приклеювання плитки розмірами 30х30 см достатньо використовувати універсальний клей, а ось для плитки великих розмірів знадобиться клейовий склад з підвищеними фіксуючими можливостями, особливо, коли плитку приклеюють до стіни.

     В интернет- магазине «budsvit2015.com.ua» Вы сможете приобрести клея для плитки торговой марки Coral, которая предлагает покупателю удобные в использованиии, высококачественные, строительные материалы . В линейке Coral представлены:

·        Универсальный клей для плитки Coral CG-11 – используется для облицовки плиткой не более чем 400х400 мм, с водопоглощением более 3%;

·        Клей  Coral CG-121 «Грес» - применяется для облицовки всеми видами плитки внутри и снаружи помещений, в том числе керамогранита с водопоглощением менее 3%, обладает усиленной прочностью;

· Клей Coral CG-12 – призначений для приклеювання плитки усіх видів, природного і штучного каменю, підходить для облицювання камінів, басейнів і теплих підлог, завдяки підвищеної адгезії можливе застосування клею без зняття старої плитки методом «плитка на плитку»).

Інші статті