Кошик
21 відгук
ООО "Будсвит 2015"

Шпаклівка стартова

     

На сучасному будівельному ринку можна побачити величезний асортимент сухих будівельних сумішей. Але всі ми хочемо придбати якісний, екологічно чистий продукт за доступною ціною.

       KRUMIX - сухі будівельні суміші на гіпсовій основі - сучасні та якісні для професійного застосування.

KRUMIX - штукатурка і шпаклівки для вирівнювання поверхонь стін і стель ручним і машинним способом нанесення шпаклівки для приклеювання ГКЛ і заповнення швів у гіпсокартонних конструкціях.

Продукти з лінійки KRUMIX:

- пластичні; - зносостійкі;

- мають насичений білий колір; - складаються з мінералів натурального походження;

- не містять токсичних елементів і канцерогенних речовин;

- безпечні для застосування всередині приміщень і для навколишнього середовища.

   На сучасному будівельному ринку можна побачити величезний асортимент сухих будівельних сумішей, зокрема, шпаклівок. Шпаклівка є одним з незамінних матеріалів під час косметичного і капітального ремонту. З допомогою стартової шпаклівки можна ґрунтовно вирівняти практично будь-яку поверхню. Використовується для вирівнювання грубих цегляних, бетонних  і оштукатурених поверхонь мають незначні дефекти, так і явні (тріщини або вибоїни). Даний  будівельний матеріал складається з гіпсу, вапна та в'яжучих хімічних речовин.

     Стартова шпаклівка відрізняється від фінішної більш крупною фракцією. Перед нанесенням шпаклівки поверхню необхідно  очистити від всякого роду забруднень і прогрунтувати. Для приготування розчинової суміші шпаклівку необхідно перемішати з водою у відповідній пропорції, яку виробник вказує на упаковці. Готовий розчин повинен мати однорідну масу і не містити грудок. Наноситься на поверхню шпаклівка з допомогою широкого і вузького шпателів.